Shpresoj Thank tim Ju është në postin Ole 🤣📝❤️ #MUFC #Ole pic.twitter.com/lUUel4f6zw — Rio Ferdinand (@ rioferdy5) 28 mars 2019 The English trio e Jadon Sancho, Declan Rajs dhe Aaron Wan- Bissaka janë parë të gjithë si objektiva prioritet i lartë për Djajve të Kuq ndërsa ata shikojnë të luftoj përsëri pushtetin në Premier League.

Duke shërbyer gjysma e dënimit me gjashtë-vjeçare për aktivitet seksual me një vajzë 15-vjeçare, ish-mesfushori i Anglisë dhe Sunderland u lirua nga burgu javën e kaluar. 2 Strachan ka thënë se do të japë, Adam Johnson një shans tjetër ish-Celtic dhe Skocisë bos Strachan, 62, thotë se ai do të japë Johnson një shans të dytë për të ringjallë karrierën e tij — nëse ai tregoi pendim. «Unë do të, nëse ai është treguar pendim të sinqertë», Strachan tha Sky Sports tregojnë debati. «Atëherë unë do të them:» Tani, le të marrin më me të «. FUNDIT FOOTBALL NEWS Lëvizja GOSSIP Man United për Juventus ACE, Arsenal në tokë wonderkid, plus Spurs përditësim LIV-LEY STUFF Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzë West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herë premtuar për të vënë legjendë Barcelonës në spital jetojnë në talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Komenti live stream dhe konfirmuar ekipet jetojnë në TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy final për të goditur rekord frekuentimit shumë i sjellshëm Man United për të paguar Molde £ 1 milion pas emërimit epokë të re Ole Gunnar Solskjaer e Shoqatës së futbollit njofton Mark Billingham si shefi ekzekutiv i veprimit marrë menaxherët e rinj Premier League përgatitur për të marrë ekipet jashtë fushës në rastet e racizmit «unë do, sepse unë të kthehem në atë që unë besoj në, që të gjithë meriton një shans të dytë — dhe ai është bërë pak e tij. «Njerëzit do të mendojnë se ai është bërë tre vitet e tij, por kjo është për jetën.

Njerëzit do të thonë: «Kjo është se djalë!» «Po në qoftë se ne nuk e lejojnë atë përsëri në lojë dhe familjes së tij janë të prekur? fëmijët e tij? Ne kemi marrë për të menduar për këtë. «2 Adam Johnson u lirua nga burgu javën e kaluar Johnson, i cili mbetet në licencë, e kaluar luajti në Ligën Premier për Sunderland në vitin 2016 dhe të përballet me një betejë të vështirë në përpjekjet e tij për t’u kthyer në futboll.

Në një video të rrjedhur prej kohës së tij në burg, Johnson zbuloi se ai ka më shumë shpresë për ringjalljen karrierën e tij duke luajtur jashtë vendit. Super League kineze është të thuhet të jetë një opsion, por ata lojtarë që i nënshtrohen të plota rekord dhe sfond kontrolle penale, ashtu si Amerikë, Australi dhe disa vende të Lindjes së Mesme të tilla si Arabia Saudite — që do të thotë opsione Johnson janë kufizuar.

Emërimi Ole Gunnar Solskjaer si menaxheri i Manchester United është pritur me zemërim dhe optimizëm nga e gjithë bota. ‘Baby-Përballë Assassin’ u dhënë punë të përhershme të enjten pas një masë kujdestar tre-mujor në Old Trafford. 5 Ole është më në fund në timon për Manchester United në një orar të plotë me Djajtë e Kuq në kërkim të më të mirë në fushë që nga Solskjaer mori dhe marrëdhëniet me lojtarët kyç në dukje të riparuar, tifozët të bashkuar dhe kritikët janë të natyrshme të lumtur.

Dhe, siç është raportuar së pari nga The Sun, norvegjeze është për të humbur nuk ka kohë në përpjekjen për të rindërtuar skuadrën e tij aktuale, kur merkatoja hapet të hënën, Korrik 1. Yessss Ole është zyrtarisht në timon … bonus 1xbet Nënshkruar, u përcaktua, Dorëzuar!

Menaxheri i @ManUtd! 🙌🏽 Shpresoj Thank tim Ju është në postin Ole 🤣📝❤️ #MUFC #Ole pic.twitter.com/lUUel4f6zw — Rio Ferdinand (@ rioferdy5) 28 mars 2019 The English trio e Jadon Sancho, Declan Rajs dhe Aaron Wan- Bissaka janë parë të gjithë si objektiva prioritet i lartë për Djajve të Kuq ndërsa ata shikojnë të luftoj përsëri pushtetin në Premier League. rivalët e hidhur Manchester City dhe Liverpool aktualisht janë mbërthyer në një garë të dyanshëm për titull, me United nuk heqjen trofeun e famshme që nga viti 2013 kur Sir Alex Ferguson ishte ende në krye. 5 Suksesi ka qenë e vështirë për United për të ardhur nga viti Sir Alex u largua Pra, do ardhja e një treshe e Wonderkids angleze ndezë një kthim në pushtet për Djajve të Kuq?

Shkoni poshtë për të parë se si Manchester United mund të vijë deri në Ole Gunnar Solskjaer sezonin e ardhshëm. CLASSIC UNITED (4-4-2) buildlineup.com 5 Rashford dhe partneritet në rritje Lukaku do të lejohet të lulëzojë më tej suksesin e Sir Alex në fillim të epokës së Premier League betonuar bashkuar si anën më frikë në vend, por ajo ngritën pritjet në lartësi të larta.

Pasardhësit e kanë, deri më tani, qenë në gjendje të merren me këto kërkesa dhe të pengoheshin nën presionin. Por Solskjaer ka marrë akull-ftohtë stilin e tij duke luajtur në menaxhimin dhe lulëzoi. Një njeri i qepur për traditë, nuk do të jetë i befasuar për të parë norvegjeze të paktën të përpiqet të zbatojë një 4-4-2 formacion klasik në Old Trafford sezonin e ardhshëm.

Me Rice siguruar mbulesë për Paul Pogba, United do të duhet të lëvizin nëpër faza të tranzicionit të tyre në shpejtësi të rrezikshëm të germa në ritmin dhe aftësi që ata kanë me bollëk duke shkuar përpara. PASS-MASTERS (4-3-3) buildlineup.com 5 treshe e mesfushorëve United do të pritet të dominojnë topin Rritja e Jadon Sancho nga yllth Manchester City në Angli ndërkombëtar ka qenë asgjë më pak spektakolare, ashtu si ajo e Wan- Bissaka.

Bekoni me ritmin, besim dhe duke sulmuar dhunti, dyshja do të mund të formojnë një partneritet për krahu për klubin dhe vendin, si David Beckham dhe Gary Neville përpara tyre. Me vendosjen Rajs në një rol më të thellë të gënjyer në mesfushë, Solskjaer mund të inkurajojë të plotë-shpinën e tij për bombë në dorë fushë dhe mbivendosen wingers.

Ander Herrera ka qenë revitalizuar që nga norvegjeze mori kështu prania e tij në sezonin e ardhshëm në mesfushë është pothuajse një siguri. Ndërsej Pogba (4-2-3-1) buildlineup.com 5 Playing fituesin e Kupës së Botës në rolin Nr.10 mund të jetë një masterstroke Një tjetër lojtar i cili ka gjetur një qira të ri të jetës nën Solskjaer është Paul Pogba, duke luajtur me lloj e besimit dhe të lirisë tifozët parë në Juventus.

Nuk është më vetëm një shfaqje kalë i vogël, francezi ka shtuar gola dhe asistime në ndeshjen e tij, si dhe — gjetjen e në rrjetë nëntë herë në Ligën Premier këtë sezon. play tij Lidhje-up me Marcus Rashford ka qenë jetike për lojë sulmuese Unitedit dhe Anglisë ndërkombëtar ri është ngadalë por me siguri në rritje në këmishë Nr.10 në United. Duke luajtur dyshen më afër së bashku (dhe me Anthony marciale dhe Sancho në secilën anë) United do të ketë një nga forcat më të rrezikshme të sulmuar në Evropë sezonin e ardhshëm dhe do të mund të dominojnë për vite me rradhë.

Rritja e Callum Hudson-Odoi nëpërmjet Chelsea renditet për të bërë një të plotë England ndërkombëtare ka qenë asgjë më pak se spektakolare. I njohur nga vetëm Blues tifozët hardcore këtë kohë vitin e kaluar, 18-vjeçari ka përulur në krahë në Stamford Bridge deri më tani këtë sezon.

7 Callum Hudson-Odoi luajti për Anglinë gjatë pushimit ndërkombëtar ndjerë një talent yll mund të jetë gati për të djegur, Gareth Southgate fut të riun në skuadrën e tij të lartë Tre Luanët dhe shpërblime korrën çastit. Por natyrisht, palët e interesuara kanë filluar të rrethit ominously rreth Teen talentuar si pasiguria rreth rritet në të ardhmen e tij.

Bayern Munich u përpoq për të sjellë përpara në Bavari në dritaren e dimrit, por pa oferta e tyre sy-lotim refuzuar. Me menaxherin Maurizio Sarri sa duket në gjendje të besimit Hudson-Odoi me një shtrat duke filluar në Ura, afatit kalimtar të verës mund të shohin vendosmëria Chelsea testuar. 7 Sancho dhe Hudson-Odoi mund të heq atë për Tre Luanët për më shumë se një dekadë Si edhe Bayern, shokët gjigandët e Bundesligës Borussia Dortmund janë të etur për Hudson-Odoi si ata sy tjetër yllth Anglisht për të luajtur së bashku me Jadon Sancho.